Contact

 

&U Landelijk
Fiene van Loock
T. 06 14 59 14 65
E. 
fiene@twogetthere.nl 

&U Amsterdam
Uitvoerende instantie: Stichting Elance
Projectleider: Aytun Aydin
E. 
aytun@stichtingelance.nl 

&U Dordrecht
Uitvoerende instantie: DWO
Projectleider: Sophie Bastianen
T. 06 28 62 09 02
E. 
s.bastianen@dwo.nl 

&U Eindhoven
Uitvoerende instantie: Lumens Groep
Projectleider: Bregje Roos en Ilse de Jongh
T. 06 46 76 81 47
E. 
Bregje.Roos@welzijneindhoven.nl
    Ilse.dejongh@welzijneindhoven.nl 

&U Hilversum
Uitvoerende instantie: MEE Utrecht, Gooi & Vecht
Projectleider: L'ouarda Arkhaoui
T. 06 34 95 49 31
E. 
lArkhaoui@mee-ugv.nl 

&U Rotterdam Delfshaven
Uitvoerende instantie: Stichting B4You
Projectleider: Isia da Luz
T. 010 28 57 825
E. 
idluz@benefitsforkids.nl 

&U Utrecht
Uitvoerende instantie: Quality Centre
Projectleider: Nasra Bashe
T. 030 27 24 002
E. 
n.bashe@Qnetwerk.nl 

&U Zeist
Uitvoerende instantie: MEE Utrecht, Gooi & Vecht
Projectleider: L'ouarda Arkhaoui
T. 06 34 95 49 31
E. 
lArkhaoui@mee-ugv.nl